Opublikowano

Rękodzieło katolickie – moja przygoda.

Moja przygoda z rękodziełem zaczęła się 6 lat temu. Od różańca który zobaczyłam u siostry zakonnej. Zaczęłam wtedy poznawać rożne techniki makramy i to w jaki sposób można ją wykorzystać. Tworzenie różańców, dziesiątek różańców bardzo długo mi już towarzyszy i przynosi mi cały czas niesamowicie wiele radości, motywuje i podnosi w wierze. Poznałam dzięki nim wiele fanatycznych ludzi, różnych historii i świadectw dlatego też nie jest to dla mnie zwykłe rękodzieło, ani zwykła bransoletka, nigdy nie było to też produkcją. Wiedziałam, że im bardziej starannie wykonam różaniec tym dłużej będzie on komuś służył do modlitwy.

Różańce sprawiły, że zaczęłam tworzyć nowe rzeczy i że rękodzieło chciałabym aby było nie tylko pasją ale też moją pracą/codziennością, która jak nic innego do tej pory nie przynosi mi tyle przyjemności i satysfakcji. Oddaje Wam miejsce które dla mnie jest szczególne i mam nadzieje, że stanie się takie również dla Was. Miejsce w którym znajdziecie wyjątkowe prezenty na różne okazje, które nikogo nie omijają w naszym życiu. Większość z nich jest wykonana ręcznie przez osoby które tak jak ja lubią tworzyć coś oryginalnego, niepowtarzalnego aby otrzymany prezent wywołał uśmiech na twarzach obdarowanego.

Staramy się dokładnie opisywać oferowany produkty, jednak w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zamówień indywidualnych zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy.