O nas

Moja przygoda z rękodziełem zaczęła się 7 lat temu. Od różańca który zobaczyłam u siostry zakonnej. Zaczęłam wtedy poznawać rożne techniki makramy i to w jaki sposób można ją wykorzystać. Tworzenie różańców, dziesiątek różańców towarzyszy mi już bardzo długo i przynosi cały czas niesamowicie wiele radości, motywuje i podnosi w wierze. Poznałam dzięki nim wielu fantastycznych ludzi, różnych historii i świadectw dlatego też nie jest to dla mnie zwykłe rękodzieło, ani zwykła bransoletka, nigdy nie było to też produkcją. Wiedziałam, że im bardziej starannie wykonam różaniec tym dłużej będzie on komuś służył do modlitwy.

Różańce sprawiły, że zaczęłam tworzyć nowe rzeczy. Chciałabym aby rękodzieło  było nie tylko pasją ale też moją codziennością, która jak nic innego do tej pory nie przynosi mi tyle przyjemności i satysfakcji. Oddaje Wam miejsce które dla mnie jest szczególne i mam nadzieje, że stanie się takie również dla Was. Miejsce w którym znajdziecie wyjątkowe prezenty na różne okazje. Większość z nich jest wykonana ręcznie przez osoby które tak jak ja lubią tworzyć coś oryginalnego aby otrzymany prezent wywołał uśmiech na twarzach obdarowanego.

Staramy się dokładnie opisywać oferowany produkty, jednak w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zamówień indywidualnych zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy.