Współpraca

Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy zainteresowane wprowadzeniem naszych produktów do swojego asortymentu a także osoby, które wykonują rękodzieło i są zainteresowane współpracą z naszą firmą.

Dla firm

Jeśli prowadzisz firmę, sklep i chcesz wprowadzić do swojej oferty nasze produkty lub wykorzystać je jako upominki, skontaktuj się z nami.Dzięki kompleksowej obsłudze otrzymasz produkt najwyższej jakości, gotowy do sprzedaży. Produkty dostarczamy na adres wskazany przez Klienta. Czas realizacji jest uzależniony od ilości i rodzaju zamawianych produktów.

Firmy zainteresowane współpracą prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy bądź mailowo na adres kontakt@szturmnaniebo.pl.

Rękodzieło

Chciałbyś/chciałabyś pracować z szturmnaniebo.pl?
Jeśli zajmujesz się rękodziełem a nie masz strony internetowej, bloga lub działalności lub po prostu czujesz, że Twoje produkty pasują do tego aby pojawiły się na naszej stronie, napisz do nas. Chętnie nawiążemy z Tobą współpracę na korzystnych warunkach.

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy bądź mailowo na adres kontakt@szturmnaniebo.pl.